SN74V245-10PAG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74V245-10PAG
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC SYNC FIFO MEM 4096X18 64-TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
SN74V245-10PAG specifikacijos
Dalies numeris SN74V245-10PAG Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5132 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 74V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-TQFP Kiti vardai 296-9906
CV245-10PAGG4
CV245-10PAGG4-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (4K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional