SN74V225-20PAG
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74V225-20PAG
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC SYNC FIFO MEM 1024X18 64-TQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74V225-20PAG specifikacijos
Dalies numeris SN74V225-20PAG Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5447 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 74V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-TQFP Kiti vardai 296-9900
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 18K (1K x 18)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA