SN64BCT125ADRG4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN64BCT125ADRG4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN64BCT125ADRG4 specifikacijos
Dalies numeris SN64BCT125ADRG4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5953 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Serija 64BCT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 4
Bitų vienam elementui skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 64mA
Bazinės dalies numeris 64BCT125
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SN64BCT125ADR
SN64BCT125ADR
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC