SN64BCT126ANSR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN64BCT126ANSR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN64BCT126ANSR specifikacijos
Dalies numeris SN64BCT126ANSR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54825 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOP
Serija 64BCT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai SN64BCT126ANSRE4
SN64BCT126ANSRE4-ND
SN64BCT126ANSRG4
SN64BCT126ANSRG4-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 4 Bitų vienam elementui skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Logikos tipas Buffer, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 64mA