REG711EA-3.3/250
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG711EA-3.3/250
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8VSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
REG711EA-3.3/250 specifikacijos
Dalies numeris REG711EA-3.3/250 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8VSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57471 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 1.8V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Charge Pump Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 8-VSSOP Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)