REG711EA-2.7/250
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG711EA-2.7/250
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG SWITCHD CAP 2.7V 8VSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
REG711EA-2.7/250 specifikacijos
Dalies numeris REG711EA-2.7/250 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG SWITCHD CAP 2.7V 8VSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4696 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 1.8V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Charge Pump Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 8-VSSOP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up/Step-Down
Dažnis - perjungimas 1MHz Išsamus aprašymas Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 50mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)