REG1117FA2.5KTTTG3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG1117FA2.5KTTTG3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
REG1117FA2.5KTTTG3 specifikacijos
Dalies numeris REG1117FA2.5KTTTG3 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29625 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.55V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 62dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A DDPAK/TO-263-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA Dabartinis - rezultatas 1A