REG1117FA-2.5KTTT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG1117FA-2.5KTTT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
REG1117FA-2.5KTTT specifikacijos
Dalies numeris REG1117FA-2.5KTTT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23968 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.55V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V