OPA4134UA/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA4134UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP AUDIO 8MHZ 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA4134UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA4134UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP AUDIO 8MHZ 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40163 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 500µV
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Slew Rate 20 V/µs
Serija SoundPlus™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Kiti vardai OPA4134UA/2K5E4
OPA4134UA/2K5E4-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Gain Bandwidth Produktas 8MHz Išsamus aprašymas Audio Amplifier 4 Circuit 14-SOIC
Dabartinis - tiekimas 4mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 35mA