OPA4132UA/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA4132UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA4132UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA4132UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16742 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 500µV
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Slew Rate 20 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gain Bandwidth Produktas 8MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC
Dabartinis - tiekimas 4mA Dabartinis - įvesties prieštaravimas 5pA