LP5907SNX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP5907SNX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4X2SON
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LP5907SNX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP5907SNX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4X2SON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 268725 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.25V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-X2SON (1x1) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-XDFN Exposed Pad PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-40369-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 250mA 4-X2SON (1x1)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 425µA Dabartinis - silpnas (Iq) 25µA
Dabartinis - rezultatas 250mA Valdymo funkcijos Enable