LP5907QMFX-3.3Q1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP5907QMFX-3.3Q1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LP5907QMFX-3.3Q1 specifikacijos
Dalies numeris LP5907QMFX-3.3Q1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 213593 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.25V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-40365-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 425µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 25µA Dabartinis - rezultatas 250mA