LP5900SDX-1.5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP5900SDX-1.5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP5900SDX-1.5 specifikacijos
Dalies numeris LP5900SDX-1.5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4128 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.15V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WSON (2.2x2.5) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 6-WSON (2.2x2.5)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 230µA Dabartinis - silpnas (Iq) 50µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable