LP38513SX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38513SX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LP38513SX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38513SX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 52550 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.43V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 70dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP38513SX-1.8
LP38513SX-1.8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A DDPAK/TO-263-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA
Dabartinis - rezultatas 3A Valdymo funkcijos Enable