LP38512TSX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38512TSX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP38512TSX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38512TSX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5339 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.40V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP38512TSX-1.8
LP38512TSX-1.8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 7.5mA Dabartinis - rezultatas 1.5A