LMZ23605TZE/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ23605TZE/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-6V 5A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMZ23605TZE/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMZ23605TZE/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-6V 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7783 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 6 V Įtampa - įėjimas (min.) 6V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 0.40" L x 0.40" W x 0.17" H (10.2mm x 10.2mm x 4.4mm) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-PMOD-7, Power Module
Kiti vardai 296-35357-2
LMZ23605TZE/NOPB-ND
LMZ23605TZENOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 5A 6V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A Bazinės dalies numeris LMZ23605