LMZ23603TZX/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ23603TZX/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LMZ23603TZX/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMZ23603TZX/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10135 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 6 V Įtampa - įėjimas (min.) 6V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-PMOD-7, Power Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
funkcijos UVLO Efektyvumas 92%
Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 3A 6V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A