LMR14203XMKX/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMR14203XMKX/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK ADJ 0.3A 6TSOT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMR14203XMKX/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMR14203XMKX/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK ADJ 0.3A 6TSOT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80765 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.765V Įtampa - išėjimas (maks.) 34V
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 42V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-6 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-38769-2
LMR14203XMKX/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1.25MHz