LMR14203XMKDEMO/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMR14203XMKDEMO/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas BOARD EVAL FOR LMR14203
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LMR14203XMKDEMO/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMR14203XMKDEMO/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas BOARD EVAL FOR LMR14203 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 4865 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 1.2V Įtampa - įėjimas 4.5 V ~ 42 V
Panaudotas IC / dalis LMR14203 Pateiktas turinys Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Kiti vardai LMR14203XMKDEMONOPB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Dažnis - perjungimas 1.25MHz
Išsamus aprašymas LMR14203 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 300mA