LMK61E2-156M25SIAR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK61E2-156M25SIAR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OSC CLK 156.25MHZ
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMK61E2-156M25SIAR specifikacijos
Dalies numeris LMK61E2-156M25SIAR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OSC CLK 156.25MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18488 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (7x5) Dabartinis - tiekimas 162mA