LMK61E2-100M00SIAT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK61E2-100M00SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OSC CLK 100MHZ 6QFM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
LMK61E2-100M00SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK61E2-100M00SIAT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OSC CLK 100MHZ 6QFM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17132 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Kiti vardai 296-43782-2
LMK61E2-100M00SIAT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 100MHz 6-QFM (7x5)
Dabartinis - tiekimas 162mA Grafas -