LMK60E2-125M00SIAT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK60E2-125M00SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas 6 PIN LVPECL 50PPM 125MHZ OSC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LMK60E2-125M00SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK60E2-125M00SIAT Gamintojas N/A
apibūdinimas 6 PIN LVPECL 50PPM 125MHZ OSC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14170 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Kiti vardai 296-47589-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 125MHz 6-QFM (7x5)
Dabartinis - tiekimas 162mA Grafas -