LMK60E2-100M00SIAT
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK60E2-100M00SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas 6 PIN LVPECL 50PPM 100MHZ OSC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
LMK60E2-100M00SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK60E2-100M00SIAT Gamintojas N/A
apibūdinimas 6 PIN LVPECL 50PPM 100MHZ OSC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16747 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Kiti vardai 296-47588-2
LMK60E2-100M00SIAT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 100MHz 6-QFM (7x5)
Dabartinis - tiekimas 162mA Grafas -