LM78L15ACMX/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM78L15ACMX/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM78L15ACMX/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM78L15ACMX/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 220915 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 51dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM78L15ACMX/NOPBTR
LM78L15ACMXNOPB
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA 8-SOIC
Dabartinis - silpnas (Iq) 3mA Dabartinis - rezultatas 100mA
Valdymo funkcijos - Bazinės dalies numeris LM78L15
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM78L12ACZ/NOPB
LM78L12ACZ/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Sandelyje: 184922 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM78L15ACMX
LM78L15ACMX
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC