LM78L12ACZXA
LM78L12ACZXA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Sandelyje: 4208 pcs
parsisiųsti: LM78L12ACZXA.pdf
RFQ
LM78L12ACZ
LM78L12ACZ
Sandelyje: 528366 pcs
parsisiųsti: LM78L12ACZ.pdf
RFQ
LM78L12ACZ/NOPB
LM78L12ACZ/NOPB
Gamintojai: N/A
parsisiųsti:
LM78L15ACZ/LFT4
LM78L15ACZ/LFT4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
parsisiųsti:
LM78L15ACM
LM78L15ACM
apibūdinimas: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus