LM53603AQPWPTQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM53603AQPWPTQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 16HTSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LM53603AQPWPTQ1 specifikacijos
Dalies numeris LM53603AQPWPTQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 16HTSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24662 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) 6V
Įtampa - įėjimas (min.) 3.9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 16-HTSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-42430-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 2.1MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Dabartinis - rezultatas 3A