LM536035QPWPTQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM536035QPWPTQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 5V 3A SYNC 16HTSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LM536035QPWPTQ1 specifikacijos
Dalies numeris LM536035QPWPTQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 5V 3A SYNC 16HTSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23073 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 3.9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 16-HTSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-42429-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 2.1MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas 3A