LM3S301-EGZ20-C2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S301-EGZ20-C2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
260 pcs
  • Pranešimas
LM3S301-EGZ20-C2 specifikacijos
Dalies numeris LM3S301-EGZ20-C2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 24404 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-VQFN (7x7)
Greitis 20MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 48-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7) Duomenų keitikliai A/D 3x10b