LM3S300-IQN25-C2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S300-IQN25-C2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LM3S300-IQN25-C2 specifikacijos
Dalies numeris LM3S300-IQN25-C2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 24784 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-LQFP (7x7)
Greitis 25MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 48-LQFP
Kiti vardai 726-1088
LM3S300-IQN25
LM3S300IQN25C2
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 36
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)