LM3S102-EGZ20-C2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S102-EGZ20-C2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 8KB FLASH 48VQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
43 pcs
  • Pranešimas
LM3S102-EGZ20-C2 specifikacijos
Dalies numeris LM3S102-EGZ20-C2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 18836 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-VQFN (7x7)
Greitis 20MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 8KB (8K x 8) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 48-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7) Duomenų keitikliai -