LM3S101-IRN20-C2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S101-IRN20-C2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 8KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S101-IRN20-C2 specifikacijos
Dalies numeris LM3S101-IRN20-C2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5279 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 20MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 8KB (8K x 8) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai 726-1000
LM3S101-IRN20
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-SOIC