LM3710XNMM-450/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3710XNMM-450/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU SUPERVISOR 4.50V 10MSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3710XNMM-450/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3710XNMM-450/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU SUPERVISOR 4.50V 10MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4943 pcs Duomenų lapas
Įtampa - slenkstis 4.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VSSOP Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai *LM3710XNMM-450
*LM3710XNMM-450/NOPB
LM3710XNMM-450/NOPBCT
LM3710XNMM-450CT
LM3710XNMM-450CT-ND
LM3710XNMM450NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TJ) Stebėto įtampos skaičius 1