LM3710XKMMX-463
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3710XKMMX-463
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU SUPERVISOR 10-MSOP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LM3710XKMMX-463 specifikacijos
Dalies numeris LM3710XKMMX-463 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4393 pcs Duomenų lapas
Įtampa - slenkstis 4.63V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VSSOP Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TJ)