LM3704YAMM-308/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3704YAMM-308/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU SUPERVISOR 3.08V 10MSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3704YAMM-308/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3704YAMM-308/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU SUPERVISOR 3.08V 10MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4021 pcs Duomenų lapas
Įtampa - slenkstis 3.08V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VSSOP Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai LM3704YAMM-308
LM3704YAMM-308/NOPBTR
LM3704YAMM-308TR
LM3704YAMM-308TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TJ) Stebėto įtampos skaičius 1