LM3704XDMM-463/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3704XDMM-463/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU SUPERVISOR 4.63V 10MSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3704XDMM-463/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3704XDMM-463/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU SUPERVISOR 4.63V 10MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5625 pcs Duomenų lapas
Įtampa - slenkstis 4.63V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VSSOP Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1.12 s Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai *LM3704XDMM-463
*LM3704XDMM-463/NOPB
LM3704XDMM-463/NOPBCT
LM3704XDMM-463CT
LM3704XDMM-463CT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TJ) Stebėto įtampos skaičius 1