LM3691TLX-0.75/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3691TLX-0.75/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 0.75V 1A SYNC 6USMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3691TLX-0.75/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3691TLX-0.75/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 0.75V 1A SYNC 6USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4035 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.75V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Kiti vardai LM3691TLX-0.75
LM3691TLX-0.75-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 4MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 0.75V 1 Output 1A 6-WFBGA, DSBGA Dabartinis - rezultatas 1A