LM3691TL-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3691TL-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC 6USMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM3691TL-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3691TL-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC 6USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61749 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Kiti vardai LM3691TL-3.3/NOPBTR
LM3691TL33NOPB
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 4MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 6-WFBGA, DSBGA
Dabartinis - rezultatas 1A Bazinės dalies numeris LM3691