LM3671TL-2.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3671TL-2.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC 5USMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM3671TL-2.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3671TL-2.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC 5USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79373 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5-WFBGA, DSBGA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM3671TL-2.8/NOPBTR
LM3671TL-2.8TR
LM3671TL-2.8TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 2MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.8V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA
Dabartinis - rezultatas 600mA Bazinės dalies numeris LM3671