LM3671TL-1.5EV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3671TL-1.5EV
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas BOARD EVALUATION LM3671TL-1.5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LM3671TL-1.5EV specifikacijos
Dalies numeris LM3671TL-1.5EV Gamintojas N/A
apibūdinimas BOARD EVALUATION LM3671TL-1.5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 1925 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 1.5V Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 5.5 V
Panaudotas IC / dalis LM3671 Pateiktas turinys Board(s)
Serija - Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnis - perjungimas 2MHz Išsamus aprašymas LM3671 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Dabartinis - rezultatas 600mA Tarybos tipas Fully Populated