LM3502SQX-25/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3502SQX-25/NOPB
  • Pranešimas
LM3502SQX-25/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3502SQX-25/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4210 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (min) 2.5V Įtampa - tiekimas (maks.) 5.5V
Įtampa - išvestis 25V Įveskite DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Tiekėjo prietaisų paketas 16-WQFN (4x4)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-WFQFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnumas 1MHz
Pritemdymas PWM Išsamus aprašymas LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 600mA (Switch) 16-WQFN (4x4)
Dabartinis - išėjimas / kanalas 600mA (Switch) Bazinės dalies numeris LM3502