LM3502SQ-44/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3502SQ-44/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3502SQ-44/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3502SQ-44/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5352 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (min) 2.5V Įtampa - tiekimas (maks.) 5.5V
Įtampa - išvestis 44V Įveskite DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Tiekėjo prietaisų paketas 16-WQFN (4x4)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-WFQFN Exposed Pad Kiti vardai LM3502SQ-44/NOPBTR
LM3502SQ-44NOPB
LM3502SQ-44NOPBTR
LM3502SQ-44NOPBTR-ND
LM3502SQ44NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis jungiklis (-ai) Yes
Dažnumas 1MHz Pritemdymas PWM
Išsamus aprašymas LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 750mA (Switch) 16-WQFN (4x4) Dabartinis - išėjimas / kanalas 750mA (Switch)