LM2852YMXAX-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2852YMXAX-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 2.5V 2A SYNC 14TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM2852YMXAX-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2852YMXAX-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 2.5V 2A SYNC 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52017 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.85V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 14-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-44660-2
LM2852YMXAX-2.5/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 500kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas 2A Bazinės dalies numeris LM2852