LM2852YMXAX-1.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2852YMXAX-1.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.3V 2A SYNC 14TSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM2852YMXAX-1.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2852YMXAX-1.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.3V 2A SYNC 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52826 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.85V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 14-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-43044-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 500kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.3V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas 2A Bazinės dalies numeris LM2852