LM2577T-12/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2577T-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM2577T-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2577T-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4930 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 3.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Boost, Flyback, Forward Converter Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-5
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2577T-12/NOPB
LM2577T12NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Funkcija Step-Up, Step-Up/Step-Down Dažnis - perjungimas 52kHz
Išsamus aprašymas Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Dabartinis - rezultatas 3A (Switch)
Bazinės dalies numeris LM2577
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2577T-12
LM2577T-12
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220