LM2577SX-15/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2577SX-15/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG MULT CONFIG INV 15V TO263
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM2577SX-15/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2577SX-15/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG MULT CONFIG INV 15V TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4762 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 3.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Boost, Flyback, Forward Converter Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive or Negative
Kiti vardai *LM2577SX-15
LM2577SX-15
LM2577SX-15-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Up, Step-Up/Step-Down Dažnis - perjungimas 52kHz
Išsamus aprašymas Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 15V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Dabartinis - rezultatas 3A (Switch)