LM1117DTX-3.3/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM1117DTX-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM1117DTX-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM1117DTX-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105046 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.2V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V