LM1117DTX-1.8/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM1117DTX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO252-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM1117DTX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM1117DTX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111642 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.2V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM1117DTX-1.8
*LM1117DTX-1.8/NOPB
LM1117DTX-1.8
LM1117DTX-1.8-ND
LM1117DTX-1.8/NOPBTR
LM1117DTX18NOPB
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA
Dabartinis - rezultatas 800mA Valdymo funkcijos -