LM10500SQX-0.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM10500SQX-0.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC ENERGY MGMT 5A 0.8V SD 28WQFN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM10500SQX-0.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM10500SQX-0.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC ENERGY MGMT 5A 0.8V SD 28WQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18171 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 18 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-WQFN (5x5)
Serija PowerWise® Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-WFQFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Išsamus aprašymas Energy Management Unit (EMU) PMIC 28-WQFN (5x5) Dabartinis - tiekimas 9mA