LM10500SQ-0.8EV/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM10500SQ-0.8EV/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas BOARD EVAL FOR LM10500SQ-0.8
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LM10500SQ-0.8EV/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM10500SQ-0.8EV/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas BOARD EVAL FOR LM10500SQ-0.8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 1791 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 0.8V Įtampa - įėjimas 3 V ~ 18 V
Panaudotas IC / dalis LM10500 Pateiktas turinys Board(s), Cable(s)
Serija - Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Kiti vardai 296-49662
LM10500SQ-0.8EV/NOPB-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Dažnis - perjungimas 300kHz
Išsamus aprašymas LM10500 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 5A