ADC12C105CISQ/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC12C105CISQ/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas ADC 12BIT 105MSPS 32WQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ADC12C105CISQ/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC12C105CISQ/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2369 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 2.4 V ~ 3.6 V Įtampa - tiekimas, analoginis 2.7 V ~ 3.6 V
Tiekėjo prietaisų paketas 32-WQFN (5x5) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 105M Nuorodos tipas External, Internal
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 32-WFQFN Exposed Pad Kiti vardai 296-37312-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 1
Bitų skaičius 12 A / D keitiklių skaičius 1